Ruční vysavač Planet Pool Space

Kód: 4038755250032
13 hodnocení
Značka: Planet Pool
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Ruční vysavač Planet Pool Space pro vysávání bazénů při napojení na filtrační systém. Teleskopická tyč 0,7 - 2 m, hadice 5 m (32 mm)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční vysavač Planet Pool Space
 
Ruční vysavač určen pro napojení na filtrační systém (požadavek na minimální průtok filtračního systému 2 m3/h). Vysavač pro ruční vysávání Planet Pool SPACE je určen nejen pro malé bazénky, ale pro všechny bazény s filtračním systémem (kartušová filtrace, písková filtrace, čerpadlo).
 
Teleskopická tyč vysavače poskytuje dosah až 3 m a dostatečně dlouhá hadice (5 m) umožňuje flexibilitu pohybu vysavačem po dně bazénu. Uvnitř vysavače zachytává filtrační sáček veškeré nečistoty a tak zabraňuje jejich rozkladu ve filtrační nádobě.
 
Cenově dostupná a efektivní varianta jak vysát bazén a vířivku.
  
Požadavek na průtok 2 m3/h
Vhodné pro bazény až do průměru 5,5 m
 
Obsah balení:
Vysavač vč. filtračního sáčku
Kartáč vč. hubice
Teleskopická tyč
Hadice
Teleskopická tyč 0,7 - 2 m
Hadice 5 m (32 mm)

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZÉNY
Záruka: 2 roky
Typ: Ruční

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.