Ruční vysavač Planet Pool ORCA 20 AKU

Kód: 3660231423961
6 hodnocení
Značka: Planet Pool
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Bateriový (baterie součástí) vysavač pro všechny typy bazénů a vířivek. Dva různé karáčové návstavce. Provozní doba vysávání 60 min.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční vysavač Planet Pool ORCA 20 AKU

Čištění bazénu bez námahy je zde, pomocí akumulátorového bazénového vysavače ORCA 20 AKU se již nevrátíte k používání vysavačů napojených na filtrační systém. Akumulátorový vysavač poskytuje jedinečnou svobodu pohybu okolo vašeho bazénu nebo vířivky.
 
Vysavač pomocí silného sacího výkonu 6000 l/h vysaje malé i velké nečistoty z každého rohu vysávané plochy. Filtrační koš (jemnost filtru 250 mikronů) zachytí veškeré nečistoty a navždy je odstraní z vašeho bazénu či vířivky. Kompaktnost a vždy po ruce jsou neocenitelné přednosti, které vám zjednodušší život a péči o bazén.
 
Vysoce kvalitní vysavač ORCA 20 AKU pouze nabijete pomocí přiloženého adaptéru a následně můžete celých 60 min pohodlně vysávat. Nabíjecí cyklus je 3-4 hodiny.
 
Vysavač lze jednoduše připojit na klasickou teleskopickou tyč (není součástí dodávky) a prodloužit si tak rádius, ve kterém můžete vysávat.
 
Parametry:
 
Cirkulační objem: 39 l/min
LED indikátor ON/OFF
Lithium-iontová baterie 2500 mA 30W, 12,6 V
Doba provozu: 60 min
Doba nabíjení: 3-4 hodiny
Max. délka dosahu: 1,75 m
Hloubka vody: max. 2 m
 
Obsah balení:
 
Vysavač
2x kartáč
Teleskopická tyč
Tyč pro ruční použití
Nabíječka
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZÉNY
Záruka: 2 roky
Typ: Ruční

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.