Nadhladinové bazénové rolety ROLLEASY

Kód: 2284
4 hodnocení
Značka: Del
118 400 Kč 97 851,24 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Základní model rolety pro každý typ bazénu. Je vhodná do netypických osazení, například pro bazény s menším prostorem u hran. Základní varianta je bílá, za příplatek lze dodat i další barevné varianty stojen.

 

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety ROLLEASY na bazén o velikosti 6 x 3 m. V ceně není obsažena montáž ( cca 10% z ceny).

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace

Základní model rolety pro každý typ bazénu. Je vhodná do netypických osazení, například pro bazény s menším prostorem u hran, případně i pro montáž k bazénu, jehož jedna stěna je u stěny. Roleta je vhodná do míst s nejistými dodávkami elektrické energie. Je možné dokoupit volant pro manuální otevírání rolety v případě výpadku proudu. 

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5 - 4 metrů šířky a maximálně 13,5 metrů délky.

Varianty

Elektrická varianta nebo solární varianta s klíčovým spínačem umístěným ve stojně rolety.

Stojny dodáváme v bílé variantě.

Bezpečnost

Roletu je možno opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody. Více informací naleznete na záložce Bezpečnostní zámky. 

 

Více detailních informací naleznete v brožurce ZDE

Polykarbonátové provedení lamel oproti PVC disponuje ještě vyšší odolností, nejen dlouhodobě ale i rázově ( například při krupobití). Tento materiál je výrazně odolnější i při vyšších teplotách a právě pro tuto vlastnost jej doporučujeme.

Relaximo Premium Servis:

Nejsme jen e-shop, jsme Váš partner pro naplnění Vašeho snu, a proto k prémiovým produktům nabízíme prémiové služby. Chceme, abyste byli spokojeni, a proto dodávku zboží bereme jako kompletní službu, kdy Vám nabízíme řešení pro všechny kroky realizace u nás dodávaného zboží.

Součástí těchto služeb je:

  • Doprava daného produktu přímo na Vaši adresu
  • Instalace a zprovoznění produktu našimi kvalifikovanými montážními posádkami
  • Proškolíme Vás, naučíme Vás, jak produkt ovládat a vysvětlíme, jak o něj správně pečovat, tak aby Vám dělal radost co nejdéle.
  • Potřebujete pomoc s něčím dalším? I to je součástí naší práce. Dojednáme Vám kvalifikovanou společnost, které pro Vás zrealizuje požadované řešení, které bude navazovat na dodávku našich výrobků.

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZÉNY
Záruka: 2 roky

Exkluzivní nadhladinové bazénové rolety - ideální propojení francouzského designu s jedinečností Vašich staveb.

Všechny naše rolety jsou kompletně vyrobeny ve Francii a opatřeny spolehlivými německými motory. Pro vysokou bezpečnost je možné rolety opatřit zámky proti pádu dítěte do vody. Tyto zámky drží lamelu napnutou a neumožní její prohnutí ani v případě, že dítě upadne na kraj bazénu.