Čerpadlo k pískové filtraci Planet Pool SFA 11 - 690W

Kód: 2260134
1 hodnocení
Značka: Planet Pool
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Čerpadlo Planet Pool pro bazény do objemu vody 50 m3. Výkon 11 m³/h - 690 W. Připojení hadice 38 mm, nebo 50 mm PVC trubka. Čerpadlo bývá standardně instalováno u filtrací SFA 11.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S naším bazénovým čerpadlem s kapacitou 11 m³/h můžete mít jistotu, že vaše bazénová voda bude vždy čistá, průzračná a zdravá pro plavání. S kompaktním designem a vysokou účinností je toto čerpadlo ideální volbou pro bazény do 50 m³. Jednoduchý a intuitivní design čerpadla umožňuje rychlou a snadnou instalaci bez potřeby odborného technika. Připojení je uzpůsobeno na ohebnou hadici o průměru 38 mm, nebo 50 mm PVC trubku. Je vybaveno předfiltrem pro hrubší nečistoty, průhledné viko předfiltru Vám umožní snadnou kontrolu zanešení předfiltru.

Díky odolným materiálům a jednoduchým údržbovým postupům je toto čerpadlo ideální volbou pro každého uživatele. Čerpadlo má motor s práškovým nástřikem a je odolný vůči vodě z bazénu a dodávaným chemikáliím. Všechny díly pouzdra jsou vyrobeny z chlóru odolného, ​​vyztuženého plastu a slibují dlouhou životnost.

Čerpadlo je samonasávací. Nesmí být instalováno více než 2 m nad úrovní hladiny vody.

Parametry:
Filtrační čerpadlo včetně předfiltru
Velký sítkový koš o objemu cca 0,5l
Velikost ok sacího síta cca 2,8 x 2,8 mm
Délka kabelu včetně zástrčky 1,5m
Výkon filtru cca 11 m³/h
Jmenovité napětí 230V 1N-AC / 50Hz
Příkon P1 690 wattů
Třída ochrany IP X4
Připojení sací a výtlačné strany 38 mm hadice nebo 50 mm PVC trubka
Čerpadla tolerují maximální obsah soli 0,5 % (odpovídá 5 gramům na litr vody)
d x š x v: 40,5 x 18,85 x 18 cm

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZÉNY
Záruka: 2 roky

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.