Nadhladinové bazénové rolety ROLLEASY

Kód: 2284
54 hodnocení
Značka: DEL
107 468,57 Kč 88 817 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Základní model rolety pro každý typ bazénu. Je vhodná do netypických osazení, například pro bazény s menším prostorem u hran. Základní varianta je bílá, za příplatek lze dodat i další barevné varianty stojen.

 

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety ROLLEASY na bazén o velikosti 6 x 3 m. V ceně není obsažena montáž (cca 10% z ceny).

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadhladinové bazénové rolety ROLLEASY

Specifikace

Základní model rolety pro každý typ bazénu. Je vhodná do netypických osazení, například pro bazény s menším prostorem u hran, případně i pro montáž k bazénu, jehož jedna stěna je u stěny domu a nevešla by se tam stojna. Roleta je vhodná do míst s nejistými dodávkami elektrické energie. Je možné dokoupit volant pro manuální otevírání rolety v případě výpadku proudu.

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5 - 4 metrů šířky a maximálně 13,5 metrů délky.

Varianty

Elektrická varianta nebo solární varianta s klíčovým spínačem umístěným ve stojně rolety.

Stojny jsou standardně dodávány v bílé variantě, na přání můžete vybírat z dalších 7 barev (viz. fotogalerie).

Bezpečnost

Roletu je možno opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody. Více informací naleznete na záložce Bezpečnostní zámky. 

 

Více detailních informací naleznete v brožurce ZDE


Prohlídka a nezávazná cenová nabídka

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety Rolleasy na bazén o velikosti 6 x 3 m. Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Chcete si bazénovou roletu prohlédnout? Domluvte si schůzku v našem showroomu v Praze - Dolních Jirčanech na telefonu 720 203 729 nebo emailu info@relaximo.cz.

V ceně rolety není obsažena montáž, kterou můžeme zajistit (cca 10% z ceny). V případě zajištění montáže lze na roletu aplikovat 15% DPH.

Relaximo Premium Servis

Nejsme jen e-shop, jsme Váš partner pro naplnění Vašeho snu, a proto k prémiovým produktům nabízíme prémiové služby. Chceme, abyste byli spokojeni, a proto dodávku zboží bereme jako kompletní službu, kdy Vám nabízíme řešení pro všechny kroky realizace u nás dodávaného zboží.

Součástí těchto služeb je:

  • Doprava daného produktu přímo na Vaši adresu
  • Instalace a zprovoznění produktu našimi kvalifikovanými montážními posádkami
  • Proškolíme Vás, naučíme Vás, jak produkt ovládat a vysvětlíme, jak o něj správně pečovat, tak aby Vám dělal radost co nejdéle

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové rolety
Záruka: 2 roky

Exkluzivní nadhladinové bazénové rolety - ideální propojení francouzského designu s jedinečností vašich staveb.

Všechny naše rolety jsou kompletně vyrobeny ve Francii a opatřeny spolehlivými německými motory. Pro vysokou bezpečnost je možné rolety opatřit zámky proti pádu dítěte do vody. Tyto zámky drží lamelu napnutou a neumožní její prohnutí ani v případě, že dítě upadne na kraj bazénu.