Nadhladinové bazénové rolety MOOVE´O

Kód: 2287
7 hodnocení
Značka: DEL
229 428,10 Kč 189 610 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Pohyblivá roleta MOOVE´O poháněná solárním motorem pro atypické bazény. Pro pohyb nad bazénem nepotřebuje kolejnice. Je možno ji odsunout do libovolné vzdálenosti od bazénu a využít tak celou terasu k relaxaci.

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety MOOVE'O na bazén o velikosti 6 x 3 m. V ceně není obsažena montáž.

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadhladinové bazénové rolety MOOVE´O

Specifikace

Jedinečný model - Roleta MOOVE´O je jedinou roletou na našem trhu, která pro posuv nevyžaduje kolejnice ani jinou speciální přípravu. Je proto dodávána pouze v solární variantě a je vhodná pouze na venkovní bazény. Při koupání nezasahuje nad hladinu vody a je možné ji využít i na bazény s oblými rohy nebo na oválné bazény. Solární panel je umístěn v liště pod hřídelí rolety. Pro otevírání a zavírání rolety je ve stojně umístěn klíčový spínač.

Dokonale vyvážená konstrukce zajišťuje snadný posuv celého zařízení podél bazénu. 

Roleta Moove´O Vám umožní využívat celou plochu bazénu ke koupání a relaxaci a nezabírá místo ani na Vaší terase.

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5 - 5 metrů šířky a maximálně 11 metrů délky.

Varianty

Bazénová roleta se nabízí v solární variantě s klíčovým spínačem na spuštění rolety, který je umístěný ve stojně rolety.

Zařízení dodáváme ve třech barevných provedeních: standardní bílá, případně za příplatek šedá nebo béžová. Je možno doplnit stejně barevnými lamelami z naší nabídky, viz záložka Lamely.

Bezpečnost

Roletu je možno opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody. Více informací naleznete na záložce Bezpečnostní zámky. 

Více detailních informací naleznete v brožurce ZDE

Polykarbonátové provedení lamel oproti PVC disponuje ještě vyšší odolností, nejen dlouhodobě ale i rázově (například při krupobití). Tento materiál je výrazně odolnější i při vyšších teplotách a právě pro tuto vlastnost jej doporučujeme.

Prohlídka a nezávazná cenová nabídka

Uvedená cena je platná pro nadhladinové bazénové rolety Moove'o na bazén o velikosti 6 x 3 m. Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Chcete si bazénovou roletu prohlédnout? Domluvte si schůzku v našem showroomu v Praze - Dolních Jirčanech na telefonu 720 203 729 nebo emailu info@relaximo.cz.

V ceně rolety není obsažena montáž, kterou můžeme zajistit (cca 10% z ceny). V případě zajištění montáže lze na roletu aplikovat 15% DPH.

Relaximo Premium Servis

Nejsme jen e-shop, jsme Váš partner pro naplnění Vašeho snu, a proto k prémiovým produktům nabízíme prémiové služby. Chceme, abyste byli spokojeni, a proto dodávku zboží bereme jako kompletní službu, kdy Vám nabízíme řešení pro všechny kroky realizace u nás dodávaného zboží.

Součástí těchto služeb je:

  • Doprava daného produktu přímo na Vaši adresu
  • Instalace a zprovoznění produktu našimi kvalifikovanými montážními posádkami
  • Proškolíme Vás, naučíme Vás, jak produkt ovládat a vysvětlíme, jak o něj správně pečovat, tak aby Vám dělal radost co nejdéle

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové rolety
Záruka: 2 roky

Exkluzivní nadhladinové bazénové rolety - ideální propojení francouzského designu s jedinečností vašich staveb.

Všechny naše rolety jsou kompletně vyrobeny ve Francii a opatřeny spolehlivými německými motory. Pro vysokou bezpečnost je možné rolety opatřit zámky proti pádu dítěte do vody. Tyto zámky drží lamelu napnutou a neumožní její prohnutí ani v případě, že dítě upadne na kraj bazénu.