Bazénová fólie Waves pro bazén ø 5,5 m x 1,2 m

Kód: 4894906011019
Neohodnoceno
Značka: Planet Pool
6 750 Kč 5 578,51 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Prémiová bazénová fólie řady Waves, vyrobená z panenského vinylu, odolná vůči oděru a bazénové chemii

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénová fólie Waves pro bazén ø 5,5 m x 1,2 m

Bazénová fólie Waves pro bazény s plechovou stěnou o průměru 5,5 m a hloubce až 1,2 m (např. bazén Azuro V4 nebo 403). Fólie je vhodná jak pro nové bazény, tak i na výměnu do již postavených bazénů.

Jedná se o prémiovou fólii vyrobenou z panenského vinylu, který má pozitivní vliv na celkovou živostnost fólie. Na vinylové vrstvě je barevná vrstva s ochranou proti blednutí a UV záření. Bazénová fólie Waves je odolná vůči oděru a bazénové chemii.

Fólie díky svému designu působí luxusním dojmem, voda díky ní získává svěží nádech a třpytivý odlesk.

Fólie je uzpůsobená pro jednoduchou instalaci systémem Overlap. Fólii jednoduše přetáhnete přes stěnu bazénu a upevníte horní bazénovou lištou. Případný přesah fólie můžete opatrně odříznout nožíkem.

Parametry:

Tvar kruh
Průměr 5,5 m
Hloubka 1,2 m
Tloušťka fólie 0,35 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové fólie
Záruka: 2 roky

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.