Bazénový chrlič Aquarius s LED osvětlením

Kód: CV007
Neohodnoceno
109 900 Kč 90 826,45 Kč bez DPH
2 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrlič vody Aquarius v sobě spojuje výjimečnost a elegantnost. Je vybaven LED / RGB osvětlením, které v noci vytvoří jedinečnou podívanou, a zároveň podvodním bublifukem, který v chrliči rozpoutá nekonečnou hru tisíce bublin.

Proud vody z chrliče vytvoří efektní vodopád a postará se tak o báječné masáže nebo nikdy nekončící zábavu pro Vaše děti. Zamilujete si ho jak Vy, tak Vaše rodina.

Chrliče se umisťují na okraj bazénu a propojují se pomocí samostatného cirkulačního okruhu, který je tvořen bazénovým sáním, potrubím a oběhovým bazénovým čerpadlem. K chrliči doporučujeme čerpadlo o výkonu 6m3 / h.

Chrlič vody je vyroben z kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316 a 8 mm silného akrylátového skla (plexiskla). Každou ze tří funkcí (chrlič vody, LED / RGB osvětlení a podvodní bublifuk) lze spustit samostatně. Jedná se o elegantní doplněk k Vašemu bazénu.

Chrlič je vyroben v Německu – špičková kvalita Made in Germany.

 

Parametry

Materiál: kvalitní leštěná nerezová ocel AISI 316 a 8 mm silné akrylátové sklo (plexisklo)

Výška: 665 mm

Šířka: 609 mm

Osvětlení: LED světla vč. zdroje s 3m kabelem, kontrolérem a RGB voličem barev vč. dálkového ovládání

Přívod vzduchu: vzduchový kompresor 230 V, 3m kabel

Montáž: závit M 12

Napojení na vodu: 1 ½“ AG

Doporučený výkon čerpadla: 6m3 / h

 

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové chrliče
Záruka: 2 roky

Již před více než třiceti lety se společnost Ideal G.Eichenwald začala zabývat výrobou bazénového příslušenství z nerezové oceli. Dnes je jedním z předních výrobců příslušenství z nerezové oceli v Evropě. Pro své zákazníky se snaží vytvářet produkty, které uspokojí individuální potřeby a zajistí příjemnou atmosféru při relaxaci u bazénu, či na zahradě. Ideal G.Eichenwald vyvíjí produkty s průlomovým designem a inovativními technologiemi, které vyrábí výhradně v Německu. Díky tomu je zajištěna prvotřídní kvalita a precizní zpracování, které odolá každodennímu užití. Příkladem jsou například špičkové zahradní sprchy, nebo bazénové chrliče s LED osvětlením.

 

dodavatel Ideal G.Eichenwald