Automatický vysavač Planet Pool CF 200 AKU

Kód: 107210
31 hodnocení
Značka: Planet Pool
15 990 Kč –12 % 13 990 Kč 11 561,98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Bazénový vysavač Planet Pool CF 200 AKU z nové generace automatických akumulátorových vysavačů CF spolehlivě vyčistí dno (s max. sklonem 15°) i stěny a vodní linku všech typů bazénů s plochou do 80 m2, délka čistícího cyklu cca 90 minut, filtr s jemností 180 mikronů. Cenný pomocník pro snadnou údržbu vašeho bazénu.

VYSAVAČ NA ZKOUŠKU: chcete si být jistí, že vysavač splní Vaše očekávání?
Vysavač si objednejte, vyzkoušejte si ho a pokud Vám nebude vyhovovat, máte 30-denní garancí vrácení peněz bez udání důvodu, i když vysavač bude použitý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický vysavač Planet Pool CF 200 AKU

Nová generace automatického vysavače Planet Pool CF 200 AKU – přestaňte se neustále strachovat o nečistoty v bazénu. Automatický vysavač udělá vše za vás. Užívejte si křišťálově čisté vody každý den a péči o čištění přenechejte vysavači. Vysavač Planet Pool CF 200 AKU je vhodný pro všechny typy bazénů do velikosti 80 m2 .

Ve spojení nejnovějších generací motorů a prověřeného navigačního systému GYRO získáte skvělého sluhu. Vysavač vyčistí celé dno, stěny vašeho bazénu a vodní linku a na konci cyklu se sám zaparkuje ke stěně bazénu, abyste ho pomocí háku mohli vytáhnout z bazénu. Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénu na trhu. Díky svému filtračnímu koši vás zbaví všech nečistot v bazénu. Jemnost filtru 180 mikronu je dostačující k vysání většiny nečistot (velikost zrnka filtračního písku se pohybuje okolo 600 mikronů). K zajištění nejlepšího výsledku vysavače doporučujeme vysavač a filtrační koš vždy po čistícím cyklu opláchnout čistou vodou.

Nejnovější lithiová baterie zajišťuje výdrž a dodává sílu výkonnému motoru. Už žádné hadice, kabelové šňůry, bateriový vysavač pouze vložíte do bazénu a vysavač udělá vše za vás. Výdrž baterie na jedno nabití je 90 min. O baterii je třeba pečovat pravidelným dobitím (neponechávejte baterii dlouhodobě vybitou!), udržujte vysavač nabitý a při uskladnění se přesvědčte, že je nabitý min na 40-50 %. Správnou péčí o baterii prodloužíte její životnost na 800-1200 nabíjejících cyklů.

Navigační systém GYRO
Gyroskopy se již mnoho let používají jako navigační nástroj v letadlech, lodích a mobilních telefonech. Jsou vysoce účinné, pokud jde o váš robotický vysavač. Obvykle fungují také jako rotační senzory, které jim umožňují lépe porozumět tomu, kde se robot nachází ve vztahu k překážkám ve vašem bazénu. Gyroskopy pomáhají zabránit robotům narážet do věcí a dokonce vytvořit základní mapu vašeho bazénu. Senzory gyroskopu vypočítávají vzdálenost a směr v bazénu a případných překážek. Gyroskopy běžně znáte ze své domácnosti, používají je běžné automatické vysavače koberců a podlah.

VYSAVAČ NA ZKOUŠKU: 30 dní na otestování - garance vrácení peněz

Nevíte, jestli Vám vysavač bude vyhovovat? Za kvalitou nabízených vysavačů si stojíme a proto Vám nabízíme garanci spokojenosti: vysavač si objednejte, vyzkoušejte si ho ve Vašem bazénu a pokud Vám nebude vyhovovat, můžete nám ho do 30 dnů vrátit a my Vám vrátíme plnou cenu zpět.

Využijte této jedinečné nabídky a vyzkoušejte náš bazénový vysavač bez rizika. Užijte si čistý a zářivý bazén s vědomím, že máte plnou kontrolu nad svou investicí. Objednejte si ještě dnes a začněte si užívat bezstarostné léto s rodinou a přáteli!

Jedinou podmínkou je, že vrácené zboží nesmí být poškozené a musí být kompletní vč. originálního obalu.

Parametry:

Barva: Modrá (CF Moonlight)
Typ: Automatický, akumulátorový
Inteligentní navigace: GYRO (navigační systém)
Čištění: Dno, stěny, vodní linka
Velikost bazénu: 3,05; 3,66; 4,6; 5,5; 3,6x5,5; 3,6x7; 3x6; 3,5x7 m
Max. plocha: 80 m2
Doba čištění: 90 min
Rychlost cca: 11 m / min
Maximální hloubka: 2,5 m
Jemnost filtrování: 180 mikronů
Výkon motoru: 10 m3/h
Příkon motoru: 65 W
Voděodolnost: IPX8
Kapacita baterie 9 200 mAh
Typ baterie Lithium
Doba nabíjení 4 – 4,5 hod.
Filtrační systém: Vyjímatelný filtrační koš
Teplota vody: 10 – 35 °C
Váha 8 kg
Rozměr balení: 46,5 x 43 x 29,5 cm

Obsah balení:

Bazénový vysavač
Filtrační koš 180 mikronů
Nabíjecí adaptér
Hák na teleskopickou tyč (běžné tel. tyče o vnitřním rozměru 26 mm)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické vysavače
Záruka: 2 roky
Typ: Automatické

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.