Automatický vysavač Planet Pool CF 1000 PRO

Kód: 107310
Neohodnoceno
Značka: Planet Pool
28 990 Kč 23 958,68 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Udržujte svou bazénovou vodu křišťálově čistou pomocí nové generace automatických vysavačů Planet Pool CF, které mají  filtr s jemností 100 mikronů. Čistí dno i stěny bazénu a vodní linku. Lehký a snadný na manipulaci. Velký pomocník pro údržbu vašeho bazénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický vysavač Planet Pool CF 1000 PRO

Nová generace automatického vysavače Planet Pool CF 1000 PRO – přestaňte se neustále strachovat o nečistoty v bazénu. Automatický vysavač udělá vše za vás. Užívejte si křišťálově čisté vody každý den a péči o čištění přenechejte vysavači. Vysavač Planet Pool CF 1000 PRO je vhodný pro všechny typy bazénů do velikosti 9x4. Určený pro čistění dna a stěn bazénu a vodní linky.

Ve spojení nejnovějších generací motorů a prověřeného navigačního systému GYRO získáte skvělého sluhu. Vysavač vyčistí celé dno a stěny vašeho bazénu a na konci cyklu se sám zaparkuje ke stěně bazénu, abyste ho mohli vytáhnout z bazénu. Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénu na trhu. Díky svému filtračnímu koši vás zbaví všech nečistot v bazénu. Jemnost filtru 100 mikronu je dostačující k vysání většiny nečistot (velikost zrnka filtračního písku se pohybuje okolo 600 mikronů). K zajištění nejlepšího výsledku vysavače doporučujeme vysavač a filtrační koš vždy po čistícím cyklu opláchnout čistou vodou.

Navigační systém GYRO
Gyroskopy se již mnoho let používají jako navigační nástroj v letadlech, lodích a mobilních telefonech. Jsou vysoce účinné, pokud jde o váš robotický vysavač. Obvykle fungují také jako rotační senzory, které jim umožňují lépe porozumět tomu, kde se robot nachází ve vztahu k překážkám ve vašem bazénu. Gyroskopy pomáhají zabránit robotům narážet do věcí a dokonce vytvořit základní mapu vašeho bazénu. Senzory gyroskopu vypočítávají vzdálenost a směr v bazénu a případných překážek. Gyroskopy běžně znáte ze své domácnosti, používají je běžné automatické vysavače koberců a podlah.

 

Parametry:

Barva: Modrá (CF Moonlight)
Typ: Automatický, kabelový
Inteligentní navigace: GYRO (navigační systém)
Čištění: Dno, stěny
Velikost bazénu: 3,05; 3,66; 4,6; 5,5; 3,6x5,5; 3,6x7; 3x6; 3,5x7 m
Max. plocha: 9x4
Maximální hloubka: 4 m
Jemnost filtrování: 100 mikronů
Výkon motoru: 13 m3/h
Příkon motoru: 150 W
Voděodolnost: IPX8 (vysavač), IPX5 (napájecí skříňka)
Filtrační systém: Vyjímatelný filtrační koš
Délka kabelu: 15 m
Teplota vody: 10 – 35 °C
Váha: 8 kg
Rozměr balení: 56 x 56 x 38 cm

Obsah balení:

Motor vč. horní části

Podvozek vysavače 

Filtrační koš 100 mikronů

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické vysavače
Záruka: 2 roky
Typ: Automatické

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.