Zahradní sprcha Saturno

Kód: SZ020
Neohodnoceno
56 900 Kč 47 024,79 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní sprcha Saturno je elegantní zahradní sprcha se vším, co si můžete přát – připojení na teplou i studenou vodu, díky které budete mít vždy teplou dle vašich představ, spodní kohoutek na oplach nohou, který je vybaven perlátorem, stylová zapuštěná sprchovací hlavice a to vše navíc v elegantním designu.

Sprcha je vyrobena z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L, která se používá např. při výrobě příslušenství na jachty a odolává všem typům bazénové vody.

K ovládání sprchovací hlavice slouží páková baterie, spodní ventil na oplach nohou se ovládá otočným designovým kohoutkem.

Sprcha je vyrobena v Itálii. Jedná se o luxusní designový doplněk do každé zahrady.

 

Parametry

Sprcha: sprcha je vyrobena z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L

Výška sprchy: 2 200 mm

Přívod vody: spodní

Napojení na vodu: flexi hadice k připojení na teplou a studenou vodu (2 x 1/2 ")

Hmotnost: 11 kg

Velikost kotvící desky: 18 x 12 cm

 

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní sprchy
Záruka: 2 roky

Sprchy společnosti AMA Luxury Shower jsou výsledkem více než 20-ti let zkušeností v oblasti strojního inženýrství a práce s kovem. Hodnotami společnosti jsou především prvotřídní kvalita, design, důraz na detail a kvalitní řemeslné zpracování. Jedná se o atraktivní designové vybavení, které splní i ta nejnáročnější očekávaní a zajistí vám neobyčejné momenty relaxace. Všechny sprchy jsou kompletně vyrobené v Itálii a vynikají nízkou spotřebu vody. 

 

Logo dodavatel AMA Luxury Shower