Zahradní sprcha Plutone L

Kód: SZ024
Neohodnoceno
50 900 Kč 42 066,12 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Zahradní sprcha Plutone je stylová zahradní sprcha s možností napojení na teplou i studenou vodu. Sprcha je zároveň vybavena spodním kohoutkem na oplach nohou, který je vybaven perlátorem.          

Tělo sprchy je vyrobeno z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L, která se používá např. při výrobě příslušenství na jachty a odolává všem typům bazénové vody. Sprchovací hlavice je vyrobena z nerezové oceli AISI 304.

K ovládání sprchovací hlavice slouží páková baterie, spodní ventil na oplach nohou se ovládá otočným designovým kohoutkem.

Sprcha je vyrobena v Itálii. Jedná se o luxusní designový doplněk do každé zahrady.

 

Parametry

Sprcha: tělo sprchy je vyrobeno z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L, sprchovací hlavice z nerezové oceli AISI 304.

Výška sprchy: 2 250 mm

Přívod vody: spodní

Napojení na vodu: flexi hadice k připojení na teplou a studenou vodu (2 x 1/2 ")

Hmotnost: 15 kg

Velikost kotvící desky: 20 x 20 cm

 

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní sprchy
Záruka: 2 roky

Sprchy společnosti AMA Luxury Shower jsou výsledkem více než 20-ti let zkušeností v oblasti strojního inženýrství a práce s kovem. Hodnotami společnosti jsou především prvotřídní kvalita, design, důraz na detail a kvalitní řemeslné zpracování. Jedná se o atraktivní designové vybavení, které splní i ta nejnáročnější očekávaní a zajistí vám neobyčejné momenty relaxace. Všechny sprchy jsou kompletně vyrobené v Itálii a vynikají nízkou spotřebu vody. 

 

Logo dodavatel AMA Luxury Shower