Zahradní sprcha Nettuno 1500L

Kód: SZ023
Neohodnoceno
86 900 Kč 71 818,18 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venkovní sprcha Nettuno je vhodná především pro veřejné provozy, kde je potřeba, aby se mohlo osprchovat více lidí najednou.

Sprcha – i přes svou praktičnost – si zachovává stylový design. Je vybavena čtyřmi sprchovacími hlavicemi a dvěma spodními kohouty na oplach nohou vybavenými perlátory.

Sprcha je vyrobena z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L, která se používá např. při výrobě příslušenství na jachty a odolává všem typům bazénové vody. Sprchovací hlavice jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304.

Sprcha – spuštění proudu vody ze sprchovací hlavice nebo oplachu nohou – se ovládá stiskem kohoutu. Jeden kohout slouží ke spuštění vody ze sprchovací hlavice (4 kohouty), druhý oplachu nohou (2 kohouty).

Sprcha je vyrobena v Itálii. Jedná se o luxusní designový doplněk do každé zahrady.

 

Parametry

Sprcha: sprcha je vyrobena z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L, sprchovací hlavice jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304

Výška sprchy: 2 250 mm

Přívod vody: spodní

Napojení na vodu: 1/2 "

Hmotnost: 26 kg

Velikost kotvící desky: 18 x 18 cm

 

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní sprchy
Záruka: 2 roky

Sprchy společnosti AMA Luxury Shower jsou výsledkem více než 20-ti let zkušeností v oblasti strojního inženýrství a práce s kovem. Hodnotami společnosti jsou především prvotřídní kvalita, design, důraz na detail a kvalitní řemeslné zpracování. Jedná se o atraktivní designové vybavení, které splní i ta nejnáročnější očekávaní a zajistí vám neobyčejné momenty relaxace. Všechny sprchy jsou kompletně vyrobené v Itálii a vynikají nízkou spotřebu vody. 

 

Logo dodavatel AMA Luxury Shower