Zahradní sprcha Luna 5800L

Kód: SZ019
1 hodnocení
68 900 Kč 56 942,15 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Zahradní sprcha Luna vyniká svým atypickým zahnutým tvarem, ve kterém skloubí atraktivní vzhled s minimalistickým designem.

Sprcha je vyrobena z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L, která se používá např. při výrobě příslušenství na jachty a odolává všem typům bazénové vody.

Sprcha je vybavena minimalistickou sprchovací hlavicí a postranním designovým kohoutkem v krychlovém provedení, kterým ovládáte proud vody.

Sprcha je vyrobena v Itálii. Jedná se o luxusní designový doplněk do každé zahrady.

 

Parametry

Sprcha: tělo sprchy je vyrobeno z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli AISI 316L.

Výška sprchy: 2 300 mm

Přívod vody: spodní

Napojení na vodu: 1/2 "

Hmotnost: 11 kg

Velikost kotvící desky: 18 x 12 cm

 

Způsob platby a dopravy

Zboží na objednávku. Po přijetí objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu na 20% hodnoty zboží, příp. 100%, pokud tuto variantu zvolíte. Po obdržení platby Vám zboží dodáváme dle uvedené dostupnosti. Zbytek ceny zaplatíte na dobírku při dodání zboží. Doprava je zdarma.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní sprchy
Záruka: 2 roky

Sprchy společnosti AMA Luxury Shower jsou výsledkem více než 20-ti let zkušeností v oblasti strojního inženýrství a práce s kovem. Hodnotami společnosti jsou především prvotřídní kvalita, design, důraz na detail a kvalitní řemeslné zpracování. Jedná se o atraktivní designové vybavení, které splní i ta nejnáročnější očekávaní a zajistí vám neobyčejné momenty relaxace. Všechny sprchy jsou kompletně vyrobené v Itálii a vynikají nízkou spotřebu vody. 

 

Logo dodavatel AMA Luxury Shower