Podhladinové automatické lamelové zakrytí PoolLock

Kód: 2178
25 hodnocení
Značka: PoolLock
109 900 Kč 95 565,22 Kč bez DPH
2 - 3 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

DESIGN, FLEXIBILITA, KOMFORT, ŠETRNOST. Vyvinuto v Norsku, vyrobeno v České republice. Příběh zastřešení PoolLock se začal psát v roce 1972 v norském Bergenu, kdy mladý inženýr Harald Einevoll začal vyvíjet technologii na zabezpečení bazénů a úsporu nákladu na jejich vytápění. 


Proč si vybrat lamelové zakrytí bazénu PoolLock?

+ DESIGNOVÉ | Barvu lamel můžeme vybírat ze 12 barevných odstínů. Odstíny jsou koncipovány do moderních barev, aby přirozeně splynuly s bazénem a jeho okolím a nenarušovaly estetiku a vzhled zahrady. Výběr barvy je součástí nezávazné cenové nabídky.
+ FLEXIBILNÍ | Zakrytí může být umístěno jak nad vodou, tak pod vodou. Volně, v šachtě, nebo v lavici. Celkem je 7 typů jak můžete zakrytí nainstalovat. Po konzultaci s naším odborníkem tak vyberete variantu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.
+ KOMFORTNÍ | Lamelové zakrytí PoolLock má automatické ovládání. Odpadá tak složitá manipulace se zakrytím. Manipulace je zajištěna hydraulickým motorem.
+ ŠETRNÉ | Lamelové zakrytí leží na hladině a zabraňuje tak odpařování vody, které normálně způsobuje největší tepelnou ztrátu. Tím se zamezuje chladnutí vody až o 70%. Dochází tak i k výraznému snížení spotřeby bazénové chemie a úspory času, kdy běží filtrační systém.

Užívejte si při odkrývání bazénu maximální komfort a práci nechte na automatickém navíjecím zařízení, které je poháněné výkonným hydraulickým motorem. Na Vás již bude jen stisknout spínač a sledovat, jak se bazén bezpečně uzamkne.


Cenová nabídka a realizace

Uvedená cena je platná pro lamelové zakrytí na bazén o velikosti 5 x 3 m, je vč. montáže kdekoliv po ČR a vč. DPH.
Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na zakrytí na váš bazén? Kontaktujte nás na info@relaximo.cz, nebo na 777 773 998. Zavoláme vám, vysvětlíme vám možnosti zakrytí a připravíme vám nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám.

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZÉNY
Záruka: 2 roky