Automatický vysavač Planet Pool Orca 40 AKU

Kód: 4038755068767
20 hodnocení
Značka: Planet Pool
4 290 Kč 3 545,45 Kč bez DPH
Odešleme 15.4.2024

Automatický AKU vysavač Pool Planet Orca 40 AKU, vhodný pro nadzemní i zapuštěné bazény s plochou do 30 m², výdrž baterie 50 min, filtr s jemností filtrování 180 mikronů, lehký – snadný na manipulaci, velký pomocník pro údržbu vašeho bazénu (pouze dno).

VYSAVAČ NA ZKOUŠKU: chcete si být jistí, že vysavač splní Vaše očekávání?
Vysavač si objednejte, vyzkoušejte si ho a pokud Vám nebude vyhovovat, máte 30-denní garancí vrácení peněz bez udání důvodu, i když vysavač bude použitý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický vysavač Planet Pool Orca 40 AKU

Robotický AKU vysavač do bazénu je malý pomocník svým rozměrem, ale velký pomocník čistícím efektem. Odstraní drobné částečky jako listí, řasy, drobné kamínky a další částečky nečistot a samostatně vyčistí celý bazén od usazenin.
 
Automatický bateriový vysavač Orca 40 AKU vyčistí bazény do velikosti 30m2 a má výdrž 50 minut nepřerušené práce. Tento vysavač se vyznačuje nejen jednoduchou manipulací, ale také kvalitní dobíjecí baterií (součástí balení) s dlouhou životností, což má pozitivní vliv na životní prostředí.
 
Automatický vysavač Orca 40 AKU vyčistí celé dno vašeho bazénu bez nutnosti běžící filtrace nebo připojení na elektrickou síť. S pouhými 3,5 kilogramy je lehčí než malý vysavač, a proto se velmi snadno používá. S výkonem 30 W spotřebuje bazénový robot méně elektřiny než domácí notebook. Sacím otvorem zajišťuje optimální čištění. Pohybem vysavače navíc dochází k jemnému víření vody, čímž se výrazně zlepšuje její kvalita a snižuje se spotřeba přípravků na péči o vodu.
 
Vyčištění vysavače od nasbíraných nečistot je tak snadné. Otevřením třech přesek se vysavač rozdělí na dvě části (motor a filtr), vyprázdníte a opláchnete síto pod tekoucí vodou. Konec ručních a poloautomatických vysavačů, žádné proplachování filtračního písku.
 
Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénů (plastové, s folií, keramické, zděné). Vysavač je také vhodný pro provoz ve slané vodě.
 

VYSAVAČ NA ZKOUŠKU: 30 dní na otestování - garance vrácení peněz

Nevíte, jestli Vám vysavač bude vyhovovat? Za kvalitou nabízených vysavačů si stojíme a proto Vám nabízíme garanci spokojenosti: vysavač si objednejte, vyzkoušejte si ho ve Vašem bazénu a pokud Vám nebude vyhovovat, můžete nám ho do 30 dnů vrátit a my Vám vrátíme plnou cenu zpět.

Využijte této jedinečné nabídky a vyzkoušejte náš bazénový vysavač bez rizika. Užijte si čistý a zářivý bazén s vědomím, že máte plnou kontrolu nad svou investicí. Objednejte si ještě dnes a začněte si užívat bezstarostné léto s rodinou a přáteli!

Jedinou podmínkou je, že vrácené zboží nesmí být poškozené a musí být kompletní vč. originálního obalu.

Parametry:

Pro max plochu bazénu: 30 m2

Pro max hloubka bazénu: 2 m

Doba čištění na nabití: 50 minut

Doba nabíjení: 3-4 hodiny

Kapacita baterie: 7.8AH lithium

Jemnost filtrování: 180 mikronů

Váha vysavače: 3,5 kg

Výkon motoru: 30 W

Filtrační systém: vyjímatelné filtrační síto

Rozměr: 36,5 (d) x 38,5 (š) x 24,9(v) cm

Napětí: 12,6 V

 

Obsah balení:

Vysavač (vč. filtru)

Nabíječka baterií

Hák pro teleskopickou tyč

Návod k použití

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové vysavače
Záruka: 2 roky
Typ: Automatické

Bazénová zábava ve zcela nové dimenzi – vítejte ve světě produktů Planet Pool.

Označení produktů značkou Planet Pool je výsledkem 60letého působení společnosti CF GROUP v oblasti bazénů, vířivek, bazénových technologií a ošetřování vody. Vývoj a výroba vysoce inovativních produktů je základním pilířem značky a předurčuje k vysokým očekávání našich zákazníků. Jsme výrobci, kteří se mohou hrdě hlásit ke sloganům „Made in Germany“ a „Made in Europe“. Dnes jsme největším dodavatelem bazénových produktů v Evropě.